شماره ثبت :531911
در حال جابجایی
09122031998
09122031998
info@apadanaweb.com
info@apweb.irسرورهای مجازی ابری لینوکسداشبورد کاربران سرور مجازی فارسی

سرور مجازی فارسی در تمام طول شبانه روز بستر ابری خود را توسط کارشناسان و همچنین سیستم روباتیک و بدون دخالت کارشناسان مانیتور می کند تا لحظه ای تداخل در این بستر عظیم رخ ندهد، اما شما نیز نیاز به دسترسی خاص برای بررسی سرور مجازی خودتان دارید تا متوجه شوید در لحظه فعلی آیا مشکل یا موردی برروی سرور مجازی شما وجود دارد یا خیر ؟

قدرت عمل کنترل سرور در اختیار شماست… از آن لذت ببرید…!

سرور مجازی خودتان را بدون دخالت کارشناسان سرور مجازی فارسی در هر لحظه خاموش و روشن کنید و یا از طریق کنسول آن از محیط گرافیکی سیستم عامل خودتان استفاده نمایید، کلیه این عملیات به سادگی از طریق پرتال کاربران سرور مجازی فارسی قابل انجام می باشد.

آرامش خیال یعنی داشتن یک داشبورد مدیریت کامل

داشبورد سرور مجازی و کنترل سرور مجازی

داشبورد مدیریت سرور مجازی امکان مدیریت کامل سرور مجازی از طریق چندین دکمه، گراف و نمایه گرافیکی را در اختیار صاحب سرور مجازی قرار می دهد و این امکان را فراهم می کند که دید کلی از منابع مصرفی سیستم خودتان بر بستر ابری را داشته باشید.

سیستم داشبورد مدیریتی سرور مجازی فارسی طراحی کاملا منحصر بفردی دارد که از طریق پرتال جامع کاربران این گروه قابل دستر است. کاربر به سادگی هرچه تمام اقدام به مدیریت سرور مجازی خود به صورت کاملا اتوماتیک در تمام طول شبانه روز می نماید و وضعیت سرور، سخت افزار و شبکه را به وسیله گرف های تعبیه شده ساعتی، روزانه و هفتگی مشاهده می کند و طبق آن این امکان فراهم است که تصمیم گیری های لازم در رابطه با منابع مورد نیاز سیستم خودتان را داشته باشید.

OpenStack Dashboard

داشبورد مدیریت اپن استک این امکان را برای مدیران سیستم فراهم می کند تا به سادگی به منابع ابری دسترسی داشته باشند. هدف اصلی پایه ریزی این سیستم و آغاز فعالیت بر بستر ابری ویراوب قابلیت مانیتورینگ بستر به صورت کامل بود که داشبورد OpenStack این امکان را فراهم می کند تا ما مدیریت جامع و دید کلی برروی بستر ابری داشته باشیم.


بهترین میزبانی وب با بهترین پشتیبانی

آرامش خیال یعنی داشتن یک داشبورد مدیریت کامل.قدرت عمل کنترل سرور در اختیار شماست… از آن لذت ببرید…!سرویسی که همه پلن ها را در بر می گیرد


بکاپ روزانه

سیستم بک آپ حرفه ای روی هاست که شما میتوانید فایل های خود را بازگردانی کنید.


گوگل ادورد

با خرید هر 10 گیگ هاست لینوکس از آپادانا یک پنل تبلیغ گوگل از ما هدیه بگیرید.


مراقبت از وبسایت

تیم پشتیبانی سرور و هاستینگ وب سایت شما را از هرگونه خطا مراقبت میکنند.


انتقال رایگان وب سایت

انتقال سایت شما به هاست ما رایگان انجام می شود.


دامنه رایگان

با سفارش هاست لینوکس یک دامنه ir رایگان دریافت کنید .


اسکن روزانه

هاستینگ ها هر روز توسط سیستم حفاظتی اسکن میشوند .مشاهده نمونه کارها
شارژ گوگل ads