شماره ثبت :531911
مرزداران،خیابان ابراهیمی،برج الوند،طبقه 7 ، واحد 707
44259688-44259611
09122031998
info@apadanaweb.com
info@apweb.irوبلاگ1  با سایدبار سمت راست


پشتیبانی،نصب و آموزش سیستم نرم افزار نظر سنجی مرکز پژوهش و سنجش افکار صدا و سیما

مرکز تحقیقات صداوسيما از حيث جايگاه سازماني، نيروي انساني و شرح وظايف و امكانات،قدیمی‌ترین، بزرگ‌ترين و گسترده‌ترين مركز پژوهشي سازمان صداوسيما محسوب مي‌شود كه مأموريت اصلي آن عبارتست از: « مطالعه، پژوهش و سنجش در زمينه‌هاي مورد نياز صداوسيما با استفاده از روش‌‌هاي علمي به منظور سياست‌گذاري، برنامه‌ريزي، برنامه‌سازي، نظارت و ارتقاي كيفي برنامه‌هاي رسانه ملی در چارچوب اصول و سياست‌هاي سازمان صداوسيما و هماهنگي، ارزيابي و سازماندهي پژوهش‌هاي سازمان براساس نظام جامع پژوهش‌هاي رسانه‌‌اي» .
شکل گیری اولیه این مرکز به سال 1340 و برنامه رادیویی فرهنگ مردم باز می گردد که در نهایت در سال 1345 به‌تأسیس مرکز فرهنگ مردم انجامید. در همین سال و هم‌ زمان با آغاز به كار تلويزيون ملي ايران، كميته «سنجش افكار» راه‌اندازي شد كه پس از آن به «مركز تحقيقات اجتماعي و نظرخواهي برنامه‌ها» تغيير نام داد. در سال 1368 و با توسعه ساختاری ، واحدهاي مختلف پژوهشي با مأموريت‌هاي متفاوت در سازمان شكل گرفتند و در همان سال با ادغام واحد فعاليت‌هاي فرهنگي و مركز تحقيقات اجتماعي و ارزشيابي برنامه‌ها، «مركز تحقيقات، مطالعات و سنجش برنامه‌اي» ایجاد شد.

شرکت ویرا وب آپادانا مفتخر است کلیه خدمات مربوط به پشتیبانی ،ارتقاء، آموزش و نصب سیستم نرم افزار نظر سنجی مرکز پژوهش و سنجش افکار صدا و سیما را به عهده بگیرد.


طراحی جدید سایت آبسان پالایش

شرکت مهندسی آبسان پالایش با درک حساسیت موضوع کم آبی در کشور عزیزمان و به منظور تامين آب سالم جهت مصارف صنايع مختلف، افزايش بهره‌وري كارخانجات، كاهش خطرات زيست محيطي و در نهايت كمك به حفظ بهداشت و سلامت جامعه مطالعات تخصصی خود را در زمینه اجرای روش های جدید تصفیه آب و فاضلاب آغاز و به حول و قوه الهی با تلفیق دانش فنی و سالها تجربه عملی متخصصان خود پروژه های تصفیه آب و فاضلاب را با جدیدترین متدهای دنیا به صورتEPC به انجام می رساند.

 

شرکت طراحی سایت ویرا وب آپادانا مفتخر است کلیه خدمات مربوط به طراحی سایت /absunpalayesh.com/absun2 را به عهده بگیرد.


طراحی جدید سایت فلات صنعت ایده

شرکت فلات صنعت ایده در بخش پروژه متشکل از واحدهاي مختلف شامل: مناقصات، مهندسی، بازرگانی داخلی وخارجی، برنامه ریزي و کنترل پروژه، مالی و اداري، مناقصات تضمین کیفیت و آموزش مستقر در دفتر مرکزي، واحد نصب و اجرا ، بهره برداری و آموزش مستقر درمحل اجراي پروژه ها می باشد. شرکت فلات صنعت ایده داراي تجربه و قابلیت ارائه خدمات طراحی، مهندسی و مشاوره اي، تأمین تجهیزات، ساخت و احداث (EPC) و به طور کلی به عنوان پیمانکار در زمینه سیستمهاي UTILITY نیروگاهها و مجتمع هاي نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع فولاد و سیمان با تمرکز بر بخشهای تصفیه آب و سوخت را دارا می باشد . همچنین این شرکت توانایی تأمین کلیه تجهیزات از سازندگان خارجی از شرکتهاي طرف قرارداد با خود و نیز شرکتهایی که توسط کارفرمایان معرفی می گردند را در زمینه انواع تجهیزات مکانیکی، مواد شیمیایی صنعتی، تجهیزات الکترو مکانیکال، تجهیزات برقی، کنترلی و کلیه تجهیزات مرتبط را دارا می باشد.

 

شرکت طراحی سایت ویرا وب آپادانا مفتخر است کلیه خدمات مربوط به طراحی سایت falatco.com را به عهده بگیرد.


طراحی جدید سایت درنیک

شرکت ” زیبا سازه دُرنیک” با برند (Brand) اختصاصی دُرنیک (Doornik Trade Mark) دارای 27 سال تجربه در زمینه درب های اتوماتیک، درب اتوماتیک صنعتی، تجهیزات بارگیری اتوماتیک است. شرکت دُرنیک ، نمایندگی انحصاری برندهای معتبر دنیا نظیر Kopron ایتالیا ، Rolflex هلند ، NRT کره جنوبی ، همچنین عاملیت فروش برند Hormann آلمان است و از سال 1386 با ثبت 4 فقره اختراع به تولید کرکره شفاف پلی کربنات، درب صنعتی سریع در دومدل رول آپ و فولدآپ، سیستم ایرلاک انبارهای دارویی و غذایی شامل انواع سکوی بارگیری اتوماتیک، چادر بارگیری و کرکره هوابند (سیل) رو آورد. این شرکت ، به پشتوانه واحد تحقیق و توسعه خود، مفتخر است هر گونه نیاز تجاری و صنعتی در حوزه ی انواع درب اتوماتیک، درب صنعتی اتوماتیک، سیستم بارگیری اتوماتیک نوین، سیستم ایرلاک انبارهای دارویی و غذایی را با ارائه “راهکارهای اتوماسیون یکپارچه ی پیشرفته” پوشش دهد.

 

شرکت طراحی سایت ویرا وب آپادانا مفتخر است کلیه خدمات مربوط به طراحی سایت dornic.ir را به عهده بگیرد.


پارکت لمینت
پارکت لمینت ترک

پارکت لمینت ترک

انتخاب مناسب ترین پارکت لمینت

پارکت لمینت ترک
اگر قصد دارید که بدون هیچ دردسری، پارکت لمینت قسمتی از منزل یا محل کار خود را در سریعترین زمان ممکن، بدون استفاده از چسب و بدون اینکه جای درزی از کام و زبانه روی سطح ببینید و همچنین میخواهید کف فضا را ضدآب کرده باشید، بهترین گزینه برای شما پارکت لمینت هست. اگر میخواهید فضای خود را بزرگتر از آنچه که هست نشان دهید، باید بدانید که با یک انتخاب رنگ مناسب اینکار با پارکت کاملا شدنی هست. در ادامه مطلب برای شما از تاثیرات پارکت لمینت در ایجاد فضای مورد نظر چند نکته را بازگو خواهیم کرد.

پارکت لمینت ترک

پارکت لمینت ترک

مناسب ترین رنگ پارکت لمینت خانه

اتاقی که دارای پارکت لمینت و دیوارهایی روشن هست، بنظر بزرگتر از آنچه در واقعیت می باشد، بنظر می آید اما اگر این رنگ روشن ته مایه ای از رنگ های سرد در خود داشته باشد مطمئن باشید که فضای شما به فضایی بی روح و سرد تبدیل خواهد شد.
اگر رنگ دیوارهای فضای شما رنگی تیره تر از رنگ سقف ها وکف است، پس در چشم ها سقف و کف بیش از پیش به چشم خواهند آمد و فضا حالتی کشیده تر و افقی به خود خواهد گرفت. یعنی خطوط افقی بیشتر از عناصر عمودی خود را نشان می دهند. اگر میخواهید عرض اتاق بیشتر شود و فضا به نظر پهن بیاید، در اتاقی که سقف و دیوارهایش دارای رنگ روشن هستند از پارکتی با رنگ تیره استفاده نمایید.
اگر سقف و کف نیز تیره و دیوار ها روشن باشند فضاها بازهم وسیع بنظر خواهند آمد اما با این تفاوت که اینکار دیوار ها را کوتاه تر و سقف فضا را پایین در نظر می آورد. اما این نکته را فراموش نکنید که اگر در یک فضا تنها سقف روشن باشد و دیوار ها و کف رنگ تیره ای داشته باشند، حال و هوای فضای خود را مثل فضای زیر زمین کرده اید!

پارکت لمینت ترک

پارکت لمینت ترک

انواع و اقسام پارکت ها

در اینجا سعی می کنیم تا شما را برای زمانی راهنمایی کنیم که برای خرید پارکت لمینت به بازار میروید و قصد انتخاب یک برند را دارید، زیرا که تنوع این جنس از پوشش کف در بازار دکوراسیون داخلی بسیار زیاد است و انتخاب از میان آنها برای افرادیکه از این کار سررشته ای ندارند، بسیار سخت خواهد بود.
در مرحله اول بایستی به جنس رویه ی کفی های موجود توجه داشته باشید. بسته به اینکه این پارکت لمینت را برای چه کاربری استفاده می کنید بایستی به جنس رویه ی پارکت کف آن توجه نمایید، یعنی اگر مکانی با رفت و آمد پایین دارید مانند منازل پس کیفیت ac3 پاسخگوی نیاز شما خواهد بود اما اگر این پارکت ها را میخواهید در فضاهایی پرتردد مانند فروشگاهها، مکان های آموزشی یا دفاتر کار شلوغ استفاده نمایید پس بایستی با انتخاب یک استاندارد با کیفیت بالاتر خیال خود را از بابت ماندگاری رویه پارکت لمینت خود و از رنگ و رو نیافتادن آن راحت کنید. کیفیت مناسب برای فضای شما جنس رویه ی ac4 و ac5 میباشد.

 

پارکت لمینت ترک
همانگونه که میدانید پارکت لمینت در چهار طرف خود داری کلیک های برای چفت شدن بهتر کام و زبانه ها در هم میباشند که بایستی همینجا به این نکته اشاره کنیم که در برخی از کاتالوگ ها با تاکید بر اینکه چهار طرف قطعات پارکت لمینت خود کلیک دارند این ویژگی را جنبه ی مثبتی در انتخاب برند خود نشان میدهند که کاملا تبلیغاتی است زیرا که تمامی پارکت ها دارای کلیک در چهار سمت قطعات خود میباشند و در هر برندی از کلیک هایی مختص به همان تولیدی استفاده میکنند که این کلیک ها شامل یونی کلیک ها، دابل کلیک، یونی فیت و والینگن و …می باشد که هر برند را با همان کلیک مختص به خود شناسایی می کنند.

پارکت لمینت ترک

پارکت لمینت ترک

ضخامت استاندار پارکت

ضخامت پارکت ها نیز از نکات مهم و حائز اهمیت هستند.در بازار پارکت ها را در ضخامتهایی بین 6 تا 15 میلیمتر خواهید دید که بهترین انتخاب برای شما ضخامت های 8 و 12 میلیمتری است .اگر میخواهید فضای خود را در برابر صدا و حرارت عایق نمایید بهتر است تا از فوم های سایلنت و معمولی به ضخامت دقیقا 2 میلیمتر، نه بیشتر و نه کمتر استفاده نمایید.

شما میتوانید برای اطمینان حاصل کردن از انتخاب خود از فروشگاه های معتبری که برای نصب و اجرای پارکت ها ضمانت میدهند این محصول راتهیه نمایید .و در آخر توصیه می شود که رنگ انتخابی را اگر تنها در کاتالوگ دیده اید به فروشگاه مراجعه کرده و از دقیقا همان رنگ بودن آن اطمینان حاصل کنید و از فروشنده بخواهید تا برای هم دما شدن قطعات با محل نصب آنها، قطعات را یک الی دو روز قبل از نصب به محل مورد نظر شما ارسال نماید.


طراحی سایت مرکز مشاوره سرزمین مادری

با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی ایران با کادری مجرب شامل اعضای هئیت علمی دانشگاه ،زیر نظر خانم نینا طیبی آماده ارائه خدمات سلامت باروری و مامایی می باشد.هدف ما ارائه خدمات مرتبط با سلامت زنان و خانواده است که در فضایی گرم و صمیمی همراه با امکاناتی جهت رفاه حال شما عزیزان می باشد.

شرکت طراحی سایت ویرا وب آپادانا مفتخر است کلیه خدمات مربوط به طراحی سایت sarzamine-madari.com را به عهده بگیرد.


سئو شرکت ایران بوش دیزل

داشتن فضای مسقف و کافی یکی دیگر از لازمه های تعمیرات و خدمات پس از فروش مناسب می باشد و با وجود بیش از3000 مجموعه تعمیراتی در سرتاسر جهان، بوش دیزل سرویس سعی بر ارائه نقطه ی متمایزی در راستای فعالیت خود در این 80 سال داشته است و آن هم به وجود آوردن فضایی خاص و تجهیزات پیشرفته برای وسایل نقلیه سنگین و همچنین مشتریان مراجعه کننده می باشد.

دایره ی جهانی بوش دیزل سرویس، با آمادگی ارائه سرویس کلیه سیستم های دیزل این تعهد خود را به حقیقت مبدل کرده است.

شرکت طراحی سایت ویرا وب آپادانا مفتخر است کلیه خدمات سئو  iranboschdiesel.com را به عهده بگیرد.


سئو شرکت تکنو فلور

گروه صنعتی پلی فریم سپاهان در سال 1385 تولیدات خود را در زمینه دکوراسیون داخلی اعم از قرنیز دیوار پوش و ابزار آلات آغاز کرد، در راستای تکمیل سبد کالای تزیینات دکوراسیون داخلی در سال 1394 اقدام به خرید خط کامل ماشین آلات پارکت لمینیت با تکنولوژی روز اروپا نمود و در سال 1396 محصولات خود را با برند تکنوفلور به بازار عرضه کرد .

شرکت طراحی سایت ویرا وب آپادانا مفتخر است کلیه خدمات سئو  technofloorco.ir را به عهده بگیرد.


طراحی سایت و سئو شرکت صنعت سرام

شرکت صنعت سرام مهر البرز در سال 1373 پایه گذاری شد. این شرکت با بهره مندی از اساتید دانشگاهی و همکاری متقابل و پیوسته با مراکز علمی و دانشگاهی کشور نخستین گام را در راستای توسعه و توانمندی کارگاه ها و آزمایشگاههای دانشگاه ها و مراکز پژوهشی برداشته است. نو آوری و تلاش مستمر این مجموعه خصوصا در صنعت، نقش اساسی در بهبود کیفیت و افزایش سرعت تولید محصولات و فرآورده ها داشته است. شرکت صنعت سرام با تاریخچه ای غنی از ابتکار و خلاقیت در طراحی و تولید بیش از 90 نوع دستگاه در صنعت سرامیک و متالورژی یکی از شرکت های بنام و پیشرو در صنعت ایران محسوب می شود.

شرکت طراحی سایت ویرا وب آپادانا مفتخر است کلیه خدمات مربوط به طراحی سایت و سئو  sanatceram.com را به عهده بگیرد.


طراحی سایت صنایع چاپ رز

امروزه چاپخانه های پیشتاز، با توجه به تکنولوژی بالای این صنعت و نیاز به سرمایه گذاری سنگین در آن، یکی از زمینه های تخصصی چاپ یعنی چاپِ انتشاراتی، چاپِ بسته بندی و یا چاپِ تبلیغاتی را به عنوان موضوع اصلی و استراتژیک خود تعیین کرده و متناسب با آن، ماشین آلات، خط تولید، نیروها و سایر اسباب و لوازم کار را تامین و راه اندازی نموده اند.
صنایع چاپ رز با ارزش گذاری به نیاز بخش مهمی از فعالان مؤثر در صنعت چاپ و تبلیغات که عموماً با عنوان همکار شناخته می شوند، تلاش نمود تا اولاً روال و فرآیند جدید و ساده ای را برای ارتباط موثر با این عزیزان ایجاد، ثانیاً بر اساس نیازشان سبد محصولات خود را تکمیل و ثالثاً یک ارتباط دوستانه و پاسخگو را با آنها برقرار نماید.
شرکت طراحی سایت ویرا وب آپادانا مفتخر است کلیه خدمات مربوط به طراحی سایت chaperose  را به عهده بگیرد.


مشاهده نمونه کارها
شارژ گوگل ads