شماره ثبت :531911
در حال جابجایی
09122031998
09122031998
info@apadanaweb.com
info@apweb.ir

کاربرد طراحی سایت مسطح

کاربرد طراحی سایت مسطح

در این متن به رابطه میان طراحی سایت مسطح ، تکنولوژی و طراحی سایت ریسپانسیو اشاره می شود.

  • تکنولوژی و تاثیر آن بر طراحی سایت مسطح

در حالی که گوشی های هوشمند و تبلت ها به سرعت در جوامع در حال گسترش اند، نگرانی ها در مورد کنترل کاهش پیدا کرده است. نسخه های جدید ویندوز 8 به بعد و کروم برای کاربران اندروید دستورات لمسی را در صفحه نمایش پشتیبانی می کنند.

اکثر نرم افزارها توسط پلتفرمی که در آن اجرا می شوند، محدود می شوند. ابعاد صفحه نمایش و تراکم پیکسل عوامل محدود کننده سخت افزار هستند. مقیاس تایپوگرافی و حجم فونت به طور گسترده ای می تواند زیبایی شناختی و قابلیت استفاده از سبک طراحی سایت مسطح را تعیین کند.

اگر سیستم های هدف شما نتوانند چنین ویژگی هایی را پشتیبانی کنند، در طراحی سایت مسطح موفقیت چندانی بدست نمی آورید. هرچه اندازه صفحه نمایش و تراکم پیکسل در دستگاه های تلفن همراه افزایش یابد، می توان از وضوح و کیفیت بیشتری در طراحی سایت مسطح استفاده کرد. طرح های تایپوگرافی پیشرفته تر تنها با کیفیت بالای تصاویر در صفحه های نمایش امکان پذیر خواهد بود.

  • طراحی ریسپانسیو و طراحی سایت مسطح

با استفاده روز افزون از تلفن های همراه باید در طراحی سایت مسطح خود از حجم اطلاعات کمتری استفاده کنید تا زمان بارگذاری صفحه کمتر شود و به حداقل زمان ممکن برسد. از نظر زیبایی شناختی تغییر خاصی در طراحی ایجاد نخواهد شد. باید استفاده از سایت را تا جایی که ممکن است برای کاربران آسان تر کنید.

از آنجایی که مایکروسافت و اپل با طراحی وب سایت مسطح شناخته شدند، این سبک به عنوان رویکردی تازه برای کاربران وی سایت ها شناخته شده است. این محبوبیت برای کاربرد سبک طراحی وب سایت فلت همچنان برای طراحی وب سایت و تلفن همراه محبوبیت دارد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده نمونه کارها
شارژ گوگل ads