شماره ثبت :531911
در حال جابجایی
09122031998
09122031998
info@apadanaweb.com
info@apweb.ir

چه زمانی باید سایت را طراحی مجدد کنیم ؟

زمان طراحی مجدد وب سایت 

سخت است اعتراف کنید سایت شما زشت است یا در حال اجرا نیست . شاید شما ساعت ها بر روی سایت خود فکر کرده باشید یا به انتخاب عکس ها و رنگ ها مشغول بوده باشید . هزینه های زیادی برای طراحی آن پرداخت کرده باشید . شروع دوباره این فرآیند می تواند برای هرکسی دلهره آور باشد اما می تواند یک تصمیم درست در رابطه با کیفیت زیبایی سایت شما و فرصت های طلایی آینده باشد .

علائم هشداردهنده ی نیاز به طراحی مجدد وب سایت :

 

  • فروش شما پایین آمده است . 

  • ظاهر سایت شما خوب نیست و از نشان دادن آن خجالت می کشید .

  • در موبایل قابل نمایش نیست . 

  • نگاه کلی شرکت شما با نام تجاری شما مطابقت ندارد . 

  • رقبای شما از شما پیشی گرفته اند . 

  • در رتبه بندی گوگل نیستید.

  • محتوای سایت قدیمی است و مدیریت آن سخت می باشد .

تصمیم گیری برای فرآیند طراحی مجدد سایت آسان نیست با این حال اگر سایت شما رشد سالانه را نشان ندهد احتمال دارد که برای تعمیرات اساسی دیر شده باشد.هدف هر وب سایت تجارت الکترونیک، تبدیل بازدید کنندگان به مشتریان است و اگر طراحی سایت و یا ساختار آن یک مانع در آن باشد، نیاز به تجدید نظر دارد. شناسایی مشکلاتی  که مانع از جذب کاربران بازدیدکنندگان می شود، گام مهمی در جهت درست است.

در زیر چند دلیل برای اینکه یک طراحی مجدد باید اولویت وب سایت شرکت شما و بررسی برخی از اثرات منفی را که می توانید با انجام اقدامات فعلی مواجه شوید، آمده است. اگر هر یک از این اظهارات در مورد سایت شما درست است، طراحی مجدد را برای بازخوانی مخاطبان خود در نظر بگیرید و در دنیای گسترده امروز اینترنت باقی بمانید.

تجربه کاربران سایت


اگر کاربران سایت شما را دوست نداشته باشند ، از سایت شما استفاده نمی کنند. گاهی اوقات ما چیزهایی داخل سایت می گذاریم که فکر می کنیم کار بزرگی انجام می دهند، اما بازدیدکنندگان ما نظرات دیگری دارند، گاهی اوقات سایت ها از نظر آنها خسته کننده، شکننده و بی معنا هستند. همه کاربران مانند طراح فکر نمی کنند . گاهی اوقات بهترین راه برای شناسایی مشکلات استفاده از بازدیدکنندگان خود سایت برای شناسایی نقاط ضعف سایت و موانع بین آنها و تکمیل تراکنش می باشد .

شما می توانید از تجزیه و تحلیل اطلاعات کم ارزش با توجه به میزان بازدهی ، اطلاعات مورد نظر خود را بدست آورید، اما نظرسنجی های کاربران و تحقیقات بازار هدف، می توانند شما را در مسیر درست با اطلاعات کافی راهنمایی کنند. زمان بیشتری را صرف بررسی مشتریان خود کنید .

آنچه آنها دوست دارند، جذب چه چیزی می شوند و چه چیزی باید برای ایجاد یک معامله با شما اطمینان داشته باشند . اگر مشکلات سایت مانع فروش و یا تولید شما می شود، استفاده از یک طراحی مجدد سایت به طور بالقوه نه تنها نقص های فروشتان را حل می کند بلکه ارزش شرکت شما را به طور کلی افزایش می دهد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده نمونه کارها
شارژ گوگل ads