شماره ثبت :531911
در حال جابجایی
09122031998
09122031998
info@apadanaweb.com
info@apweb.ir

پشتیبانی،نصب و آموزش سیستم نرم افزار نظر سنجی مرکز پژوهش و سنجش افکار صدا و سیما

پشتیبانی،نصب و آموزش سیستم نرم افزار نظر سنجی مرکز پژوهش و سنجش افکار صدا و سیما

مرکز تحقیقات صداوسيما از حيث جايگاه سازماني، نيروي انساني و شرح وظايف و امكانات،قدیمی‌ترین، بزرگ‌ترين و گسترده‌ترين مركز پژوهشي سازمان صداوسيما محسوب مي‌شود كه مأموريت اصلي آن عبارتست از: « مطالعه، پژوهش و سنجش در زمينه‌هاي مورد نياز صداوسيما با استفاده از روش‌‌هاي علمي به منظور سياست‌گذاري، برنامه‌ريزي، برنامه‌سازي، نظارت و ارتقاي كيفي برنامه‌هاي رسانه ملی در چارچوب اصول و سياست‌هاي سازمان صداوسيما و هماهنگي، ارزيابي و سازماندهي پژوهش‌هاي سازمان براساس نظام جامع پژوهش‌هاي رسانه‌‌اي» .
شکل گیری اولیه این مرکز به سال 1340 و برنامه رادیویی فرهنگ مردم باز می گردد که در نهایت در سال 1345 به‌تأسیس مرکز فرهنگ مردم انجامید. در همین سال و هم‌ زمان با آغاز به كار تلويزيون ملي ايران، كميته «سنجش افكار» راه‌اندازي شد كه پس از آن به «مركز تحقيقات اجتماعي و نظرخواهي برنامه‌ها» تغيير نام داد. در سال 1368 و با توسعه ساختاری ، واحدهاي مختلف پژوهشي با مأموريت‌هاي متفاوت در سازمان شكل گرفتند و در همان سال با ادغام واحد فعاليت‌هاي فرهنگي و مركز تحقيقات اجتماعي و ارزشيابي برنامه‌ها، «مركز تحقيقات، مطالعات و سنجش برنامه‌اي» ایجاد شد.

شرکت ویرا وب آپادانا مفتخر است کلیه خدمات مربوط به پشتیبانی ،ارتقاء، آموزش و نصب سیستم نرم افزار نظر سنجی مرکز پژوهش و سنجش افکار صدا و سیما را به عهده بگیرد.


پست های توصیه شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده نمونه کارها
شارژ گوگل ads