شماره ثبت :531911
در حال جابجایی
09122031998
09122031998
info@apadanaweb.com
info@apweb.ir

مراحل ایجاد یک سایت محبوب Google از نظر سئو

مراحل ایجاد یک سایت محبوب Google از نظر سئو

۱- به بازدیدکنندگان اطلاعاتی که می خواهند ارائه دهید
ارائه مطالب با کیفیت در صفحات خود، به ویژه صفحه اصلی شما. این مهمترین کاری است که باید انجام دهیم. اگر صفحات شما حاوی اطلاعات مفید باشند، محتوای آنها تعداد زیادی بازدید کننده را جذب خواهد کرد و وبسایت ها را برای پیوند به سایت شما جذب می کند. در ایجاد یک سایت مفید ، اطلاعاتی را بنویسید که به وضوح و دقیق موضوع شما را توصیف کند.

۲-اطمینان حاصل کنید که سایت های دیگر به شما پیوند دارند
لینک ها به خزنده های گوگل کمک می کنند تا سایت شما را پیدا کنند و می توانند جایگاه سایت شما  را در نتایج جستجوی گوگل افزایش دهند.

وقتی نتایج را برای جستجوی جستجو می کنید،  Google از تکنیک های متداول متن استفاده می کند تا صفحه هایی را نشان دهد که هم مهم و هم مرتبط با جستجو هستند. گوگل تفسیر یک پیوند از صفحه A به صفحه B را به عنوان یک رای توسط صفحه A برای صفحه B تفسیر می کند.
به یاد داشته باشید که الگوریتم های گوگل می توانند پیوندهای طبیعی را از لینک های غیر طبیعی تشخیص دهند. لینک های طبیعی به سایت شما به عنوان بخشی از ماهیت دینامیک وب ، زمانی که سایت های دیگر محتوای شما را با ارزش و برای بازدید کننده خود مفید می دانند، توسعه می یابند . فقط لینک های طبیعی برای رتبه بندی سایت شما مفید هستند.

۳-سایت خود را به راحتی قابل دسترس کنید
ساخت سایت با ساختار پیوند منطقی به شکلی که هر صفحه از حداقل یک پیوند متنی ایستا برخوردار باشد.
برای بررسی سایت خود از یک مرورگر متن مانند Lynx استفاده کنید. اکثر عنکبوت ها سایت شما را مشابه  Lynx می بینند. ویژگی هایی مانند جاوا اسکریپت، کوکی ها، شناسه های جلسه، فریم ها، DHTML، یا Macromedia Flash از دیدن کل سایت شما در یک مرورگر متن جلوگیری می کنند، که ممکن است عنکبوت ها آنها را خالی کنند.

۴-کارهایی که باید از انجام آنها اجتناب کرد
صفحه خود را با لیستی از کلمات کلیدی پر نکنید .

اگر سایت شما حاوی صفحات، پیوندها یا متن هایی است که شما قصد دیده شدن آن را ندارید،آنها را از دسترس خارج کنید چرا که این پیوندها و صفحات google را فریب می دهد و ممکن است سایت شما را نادیده بگیرد.

برخی از شرکت ها ادعا می کنند که رتبه سایت شما را در نتایج جستجو گوگل تضمین می کنند. در حالی که فقط می توانند محتوای سایت شما را بهبود ببخشند، استفاده از دیگر تاکتیک های فریب دهنده برای گمراه کردن موتورهای جستجو می تواند سایت شما را در فهرست ممنوع گوگل قرار دهد .

برای نمایش محتوا یا لینک ها از تصاویر استفاده نکنید. خزنده گوگل متن موجود در گرافیک را تشخیص نمی دهد. از تگ  ALT تصاویر استفاده کنید اگر محتوای اصلی و کلمات کلیدی در صفحه شما نمی توانند در قالب HTML معمولی قرار گیرد.

چندین نسخه از یک صفحه را در زیر URL های مختلف ایجاد نکنید. بسیاری از سایت ها فقط نسخه های متنی و چاپی صفحات را ارائه می دهند که دارای محتوای مشابه با صفحات غنی گرافیکی مرتبط هستند. اگر سایت شما دارای محتوای یکسان است که از طریق URL های مختلف می توان به آن دسترسی پیدا کرد، از اینکار اجتناب کنید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده نمونه کارها
شارژ گوگل ads