شماره ثبت :531911
در حال جابجایی
09122031998
09122031998
info@apadanaweb.com
info@apweb.ir

فاکتورهای سئو در طراحی وب سایت

فاکتورهای سئو در طراحی وب سایت

هدف اصلی و نهایی سئو کمک به وبسایت‌ها برای رسیدن به رتبه بالاتر در موتورهای جستجو است.در این مقاله به معرفی فاکتورهای سئو در طراحی وب سایت خواهیم پرداخت.

محتوا:

منظور تازگی محتواست نه هر محتوایی، بلکه محتوایی که مربوط به آنچه وب سایت شما ارائه می دهد. اگر زمینه فعالیت شما فرضا طراحی سایت و سئو است، اضافه کردن یک مقاله در مورد تکنیک های مناسب آموزش طراحی وب سایت و یا اطلاعات در مورد استانداردهای طراحی وب سایت و سئو عبارات جستجوی طبیعی را به وب سایت شما اضافه خواهد کرد

اضافه کردن کلمات کلیدی مرتبط با آنچه سایت شما بر آن تمرکز دارد به گوگل نشان می دهد که سایت شما بر چه چیزی متمرکز شده است. این مورد بازدیدهای جدیدی را در جستجوهای مختلف اما مرتبط توسط کاربران که علاقه مند به آنچه که شما ارائه می دهید، فراهم می کند.

URL ها:

یک URL چیست؟ یک نشانی اینترنتی برای یک موقعیت یاب منبع (یا جهانی) است. در شرایط عادی، وبسایت ها نام منحصر به فردی دارند. هنگام ایجاد یک صفحه وب، گوگل وقتی که کلمات را در URL پیدا می کند که مربوط به محتوای موجود در صفحه وب است، آن را دوست خواهد داشت. یک صفحه وب با url webdesign-seo-2018.html موقعیت بسیار خوبی در رتبه بندی موتورهای جستجو برای عبارت جستجو “طراحی سایت – سو” در مقایسه با یک صفحه وب با صفحه page1.html دریافت خواهد کرد.

سرعت سایت:

سرعت سایت تعیین کننده تصمیم گیری موتور جستجو در خصوص جای دادن لیست وب سایت شما در مقایسه با وب سایت دیگر برای یک عبارت جستجو است. صدها عنصر گوگل در هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه صفحه وب در یک نتیجه جستجو نمایش داده می شود، وجود دارد. مقدار زمان لازم برای بارگذاری یک صفحه بسیار مهم است، در طراحی وب سایت خود به این موضوع دقت نمایید. اگر زمان زیادی طول بکشد تا سایت شما بارگذاری شود، بازدید کنندگان خود را ازدست خواهید داد و این مورد در نمایش سایت شما در صفحات اول جستجو توسط گوگل تاثیر گذار است.

بک لینک های ارزشمند:

اگر می خواهید وب سایت شما یک سیگنال ارسال کند که یک منبع ارزشمند باشد، یک لینک از یک وب سایت مورد اعتماد و ثابت شده دریافت کنید. یک سایت لینک شده با وب سایت معتبر، بیش از یک لینک از یک وبلاگ جدید ایجاد شده حتی با سابقه بسیار کم برای گوگل ارزشمند است.

اعتبار و ارزش یک دامنه:

اعتبار و ارزش یک دامنه تاثیر مستقیمی بر رنک گوگل در نتایج جستجو دارد، عمر سایت هرچه بیشتر باشد بهتر است. شما نمی توانید گوگل را با یک شناسه جعلی فریب دهید. اگر دامنه شما بزرگتر از رقبای شما باشد، احتمالا سایت شما در موتورهای جستجو بالاتر خواهد بود. اگر نام دامنه شما هفته گذشته خریداری شد و سایت شما نام تجاری جدید دارد، زمان بیشتری برای رتبه عالی خواهید داشت.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده نمونه کارها
شارژ گوگل ads