شماره ثبت :531911
در حال جابجایی
09122031998
09122031998
info@apadanaweb.com
info@apweb.ir

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت و داشتن یک وب سایت این روزها از اصلی ترین نیازهای هر سازمان و کسب و کاری می باشد. با طراحی وب سایت شما می توانید یک نمایشگاه 24 ساعته برای معرفی محصولات خود داشته باشید چراکه وب سایت ها از ابزار بسیار مفیدی جهت اطلاعات رسانی بدون هیچ محدودیت زمانی و مکانی می باشند و می توانند در دسترس همگان قرار گیرند.

داشتن یک وب سایت می تواند به شما در اهداف تبلیغاتی و بازاریابی نیز کمک بسیار چشمگیری نماید چراکه به صورت 24 ساعته در اختیار مشتریان شماست وی می تواند تمامی خدمات و محصولات شما به بهترین شکل ممکن معرفی نماید. از طرفی وب سایت هیچ گونه محدودیتی در تعداد صفحات و همچنین میزان توضیحات، درج ویدئو و تصاویر و سایر موارد را نداشته و راهی بسیار مناسب در جهت ارائه اطلاعات مختلف خدمات و کالاهای شما می باشد.

مزایای طراحی وب سایت
یکی از مزایای طراحی وب سایت را می توان اطلاع رسانی دانست، یک مرجع اطلاعاتی با هزینه ای بسیار پایین که می تواند بدون محدودیت مرزی و زمانی محصولات و خدمات شما را به صورت 24 ساعته به مشتریان شما معرفی نماید.

تبلیغات و بازاریابی نیز از دیگر اهمیت ها و مزایای طراحی وب سایت می باشد. از آنجایی که این روزهای اینترنت اهمیت بسیار زیاد و روزافزونی در زندگی افراد در سنین متفاوت و اقشار گوناگون جامعه ایفا می نماید می توان از آن به عنوان یک ابزار تبلیغاتی عالی واثر بخش استفاده نمود. برای بازاریابی اینترنتی بایستی در مرحله اول شما یک وب سایت مناسب داشته باشید که بتواند به عنوان نمایشگاهی برای شما عمل نماید و تمامی نیاز های بازدیدکنندگانتان در آن در نظر گرفته شود.

از طرفی به راحتی از طریق وب سایت تان می توانید مشتریان خود را از جدیدترین محصولاتتان با خبر نمایید و جدیدترین اخبار شرکت را نیز در اختیار این عزیزان قرار دهید
در طراحی وب سایت الزاما بایستی به این نکته توجه ویژه ای نماییم که طراحی سایت یک هنر مهندسی است که با استفاده از گرافیک و کدهای بکار رفته در آن به اجرا در می آید.

اعضای متخصص با تکیه بر تخصص و تجربه چندین ساله خود و همچنین در نظر گرفتن نیاز و سلایق سفارش دهنده و همچنین انتظارات این عزیزان از وب سایت خود طرح گرافیکی وب سایت را در واحد گرافیک اجرا می نمایند و بعد از تاییدیه طرح اولیه توسط سفارش دهنده مرحله کد نویسی و اجرای طرح آغاز می گردد لازم به ذکر است که در مرحله کدنویسی تمامی پارامترهای جهانی رعایت می گردند از طرفی بعد از اتمام کار این بخش، وب سایت توسط اپراتوری مجزا زیر بار ترافیکی قرار می گیرد و باگها و معایب احتمالی آن نمایان و رفع می گردند.

جهت تحویل پروژه طراحی وب سایت نیز جلسه ای حضوری تشکیل می گردد که کلیه کاربری ها و امکانات سایت در این جلسه توجیهی به سفارش دهنده آموزش داده شده و از طرفی فایل ویدئویی و فایل کتبی آموزش کار با پنل مدیریتی نیز به سفارش دهنده تحویل داده خواهد شد


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده نمونه کارها
شارژ گوگل ads