شماره ثبت :531911
در حال جابجایی
09122031998
09122031998
info@apadanaweb.com
info@apweb.ir

سئو واقعی چیست

سئو واقعی چیست

ارتباط بین محتوای سایت و کلمات کلیدی اهمیت زیادی در بهینه سازی سایت دارد. بر همین اساس است که گوگل به رتبه بندی سایت های مختلف می پردازد. محتوای خوب , خوب است اما محتوای عالی فوق العاده است.

هدف گوگل نیز این است که تنها محتوای با کیفیت را در نتایج جستجو نمایش دهد. انتخاب کلمات کلیدی مناسب ,تولید محتوا بر اساس همین کلمات کلیدی و طراحی سایت حول این کلمات مهم ترین گام هایی است که در راه سئو و بهینه سازی سایت خود برخواهید داشت. بهینه سازی موتورهای جستجو شامل چهار مرحله است :

  • سئو پیش از طراحی سایت
  • سئو هنگام طراحی سایت
  • سئو داخلی سایت
  • سئو خارجی سایت

پیش از اینکه سایتی به وجود بیاید و یا صفحات جدیدی به آن اضافه شود نیاز است تا استراتژی خود را از بازاریابی آنلاین و میزان رقابت در این عرصه بررسی کنیم. برای اینکار ابتدا هدف و مشتریان را مورد مطالعه قرار می دهیم.

هنگام طراحی سایت نیز بهتر است کلیه قوانین سئو را رعایت کنیم. رعایت این قوانین در داشتن سایتی حرفه ای برای رقابت در عرصه بازارهای جهانی مورد اهمیت است. سئو داخلی شامل هر گونه اقدام در بهینه سازی صفحات داخلی , عنوان ها , تگ ها , محتوا و … می باشد.

استفاده از کلمات کلیدی اهمیت خود را در این مرحله مشخص می کنند. مرحله بعدی نیز مربوط به گرفتن لینک از سایت های معتبر می باشد. توجه داشته باشید که بهینه سازی سایت امری مستمر و پیوسته است.

زیرا قوانین و الگوریتم های گوگل هر روز در حال تغییر و به روزرسانی است. سایتی که در این چرخه سئو عقب بماند نمی تواند برای همیشه در صفحه اول گوگل جا خوش کند.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده نمونه کارها
شارژ گوگل ads