شماره ثبت :531911
مرزداران،خیابان ابراهیمی،برج الوند،طبقه 7 ، واحد 707
44259688-44259611
09122031998
info@apadanaweb.com
info@apweb.ir

سئوی تضمینی

مشاوره سئو را می توان به عنوان خدماتی از سئو معرفی کرد که می تواند به کمک مشاوره رایگان سئو برای رسیدن سایت به رتبه ی اول گوگل و افزایش بازدید کاربران به کار برده شود. براساس نوع خدمات، نوع محصولات، نوع سایت و نوع محتوا روش های متفاوتی برای بازاریابی اینترنتی و سئو وجود دارد. برای انتخاب مناسب ترین روش، تعیین زمان و هزینه مورد نیاز برای این فرآیند استفاده از خدمات مشاوره سئو ضروری می باشد. اگر شما تولید کننده ی کالا یا خدماتی هستید که نسبت به رقبا بهتر هستند اما در گوگل رتبه ی کم تری دارند و یا بعد از مدتی رتبه ی شما افت می کند، سایت شما احتیاج به مشاوره سئو حرفه ای دارد. با بهره گیری از خدمات سئو ما شما می توانید نتایج طولانی مدت دریافت کنید که فراتر از یک افزایش رتبه موقتی می باشد، ما تنها به افزایش رتبه، افزایش ترافیک و فروش بیشتر در دراز مدت فکر می کنیم. تعداد بالای بازدید کننده درکسب و کار شما بسیار تاثیر گذار است. شما به کمک مشاوره سئو می توانید تعداد بازدید کنندگان سایت خود را افزایش دهید.

مشاوره سئو چیست؟

در دنیای کسب و کار داشتن یک سایت و معرفی خدمات و محصولات به تنهایی کافی نیست. مشاوره سئو به شما کمک می کند که چگونه محصول و خدمات خود را معرفی کنید. معرفی محصولات وخدمات باید به گونه ای باشد که مورد توجه کاربران قرار بگیرد. مشاوران سئو در مورد اهداف کسب و کارتان با شما صحبت می کنند و در رابطه با صنعت، رقابت و کلمات کلیدی که هدف شرکت شما می باشد تحقیق می کنند. آن ها به طور منظم شما را در جریان رتبه بندی و ترافیک لحظه ای سایتتان قرار می دهند.

خدماتی که مشاوره سئو شرکت ما انجام می دهد:

 • مشاوره برای یافتن کلمات کلیدی که بازدهی بیشتری داشته باشد.
 • مشاوره برای پیدا کردن بهترین کمپین های تبلیغاتی
 • مشاوره برای تولید محتوا مانند متن، مدیا، گرافیک
 • مشاوره برای رفع مشکلات سئو سایت
 • مشاوره برای تحلیل و بررسی سایت
 • مشاوره برای آنالیز و بررسی سئو سایت های رقبا
 • مشاوره برای افزایش تعداد بازدید سایت
 • مشاوره برای معرفی روش های ایجاد call to action
 • مشاوره برای استفاده از شبکه های اجتماعی و تولید رپورتاژ آگهی
 • مشاوره برای دریافت بک لینک های درست
 • مشاوره برای چگونگی کار با الگوریتم های جدید گوگل
 • مشاوره برای تعیین و مدیریت بودجه شما برای سئو
 • مشاوره برای بهینه سازی بانک اطلاعاتی و حجم عظیمی از اطلاعات
 • مشاوره برای برنامه نویسی سیستم های خودکار در جهت ایجاد نقشه سایت
 • برگزاری دوره های آموزش سئو

مشاوره سئو را چه کسی انجام می دهد؟

 در سال های گذشته ارزش و اهمیت کسب رتبه ی مناسب در نتایج گوگل بیشتر و بیشتر شده است. همین امر موجب شده عباراتی مانند مشاوره سئو حرفه ای ایجاد شود و افراد بسیاری در این زمینه فعالیت کنند. با گذشت زمان افرادی که دارای کسب و کارهای بزرگ هستند به این نتیجه رسیدند که در کنار تیم سئوی خود از مشاوره سئو نیز بهره ببرند. تجربه نشان داده است، شما خود بهترین فرد برای انجام سئو سایت و تولید محتوای با کیفیت هستید البته اگر مشاور توانمند و با تجربه در کنارتان باشد. مشاور سئو نقش راهنما را در فرآیند سئو دارد بنابراین شما همواره به آن نیاز دارید. مشاوره سئو را کسی انجام می دهد که سال ها در سئو و بهینه سازی سایت تجربه و مهارت دارد و با تکیه بر تجربه و دانش خود استراتژی مناسبی را براساس اهداف نهایی مدیر سایت تدوین می کند. کسی که به مشاوره سئو سایت می پردازد باید به علم روز بهینه سازی سایت و جدیدترین تغییرات صورت گرفته در گوگل آگاه باشد.

چگونه می توان به درستی مشاوره سئو اطمینان کرد؟
تمام خدمات سئو یکسان ساخته نشده است، شما برای بهینه سازی سایت خود باید به دنبال بهترین و حرفه ای ترین مشاوره سئو باشید که با سابقه و تجربه ی خود در این زمینه مطالعه ی مستمر داشته باشند. صد ها نمونه کار و سایت موفق که با کمک مشاوره سئو شرکت ما توانسته اند رتبه بالای گوگل را کسب کنند بیانگر موفقیت ما در این زمینه می باشد. با این وجود کارشناسان ما در مشاوره سئو برای نتایج کار به شما تضمین می دهد.
مشاوه سئو

مشاوره سئو سایت در بهبود رتبه سایت و ارتقای آن تاثیر بسیاری دارد. به خصوص برای سازمان ها و شرکت هایی که متخصصین لازم برای طراحی و پشتیبانی سایت را دارند و قصد دارند با بهره گیری از از پتانسیل فنی، نقاط ضعف و قوت خود را در بهینه سازی موتور جستجو کشف کنند و برنامه ای برای پیشرفت بهتر در اختیار داشته باشند، دریافت مشاوره سئو ابزاری بسیار مفید به شمار می آید. خدمات سئو زمان بر می باشد وباید به آن به عنوان یک سرمایه گذاری طولانی مدت برای نتیجه ای پایدار نگاه کرد. همچنین رتبه بندی سایت شما به همراه تغییرات سئو، تغییر می کند. ما به قدرت سئو معتقد هستیم و در این زمینه مشاوره حرفه ای و رایگان به اجرا گذاشته ایم. در مشاوره سئو شرکت ایران نتورک محتوا براساس آن چه که بیشتر جستجو می گردد تولید می شود، پس می توان مطمئن بود که سایت شما در رتبه بالای گوگل  قرار خواهد گرفت. با توجه به اینکه فرآیند سئو کاری بسیار تخصصی و حساس است اگر فکر می کنید زمان و تخصص شما برای بهبود رتبه سایت تان کافی نیست، پیشنهاد می کنم اجرای سئو را به شرکت ما واگذار کنید. برای دریافت خدمات مشاوره سئو و آنالیز سئوی سایت خود و یا سفارش طراحی سایت همراه با سئوی اصولی با ما تماس بگیرید.

مشاهده نمونه کارها
شارژ گوگل ads