شماره ثبت :531911
مرزداران،خیابان ابراهیمی،برج الوند،طبقه 7 ، واحد 707
44259688-44259611
09122031998
info@apadanaweb.com
info@apweb.ir

تبلیغات در گوگلتبلیغات گوگل


تبلیغات در گوگل ادوردز و یک آمار باورنکردنی

در بازاریابی اینترنتی طی سال‌های گذشته تحولات زیادی رخ داده که امروزه سهم قابل توجهی از بودجه تبلیغاتی به این موضوع اختصاص داده می‌شود.

شاید شگفت‌ زده شوید اگر بدانید در هر ثانیه بیش از ۴۰ هزار جستجو در گوگل انجام می‌شود. این عدد یعنی حدود ۳٫۵ میلیارد جستجو در هر روز و ۱٫۲ تریلیون جستجو در هر سال! این اعداد یعنی یک فرصت عالی برای اجرای هدف‌مندترین روش تبلیغات آنلاین ، در بزرگ‌ترین بازار ممکن وجود داره که باید از اون بهترین بهره رو برد.

تبلیغات در گوگل ادوردز به واقع بهترین ابزاری هست که به صورت مستقیم با کمترین هزینه ، شما رو در جلوی چشم مخاطب قرارمیده ، به جرات میتونم بگم که هیچ تبلیغی به بزرگی قدرت تبلیغات کلیکی گوگل ادوردز نیست.

مطمئنا شما هم میخواهید که وقتی کسی کلمه ای رو در گوگل جستجو میکنه وب سایت شما رو در صفحه اول ببینه و فروشتون رو افزایش بدین.

پس با آپادانا همراه شو…تبلیغات در گوگل ادوردز و یک آمار باورنکردنی

تبلیغات در گوگل ادوردز به واقع بهترین ابزاری هست که به صورت مستقیم با کمترین هزینه ، شما رو در جلوی چشم مخاطب قرارمیده ، به جرات میتونم بگم که هیچ تبلیغی به بزرگی قدرت تبلیغات کلیکی گوگل ادوردز نیست.خدمات شامل همه برنامه ها


ارائه شارژ با لیر ترکیه

همانطور که میدونید تبلیغات ادوردز با لیر ترکیه بسیار مناسب تر از دلار برای شما تمام میشه و صرفه جویی بسیاری در هزینه های تبلیغاتی خواهید کرد


مشاوره حرفه ای کلمات کلیدی

اولویت همه چیز ، کلمات کلیدی هست که اگه درست انتخاب شوند باعث افزایش فروش تا ۲۵۰ درصد خواهد شد.


ارائه گزارش کامل

در هر لحظه از شبانه روز که گزارش بخواهید، گزارش کامل را برای شما میفرستیم و همچنین میتونیم کمپین شما رو به گوگل آنالیتیک شما متصل کنیم.


مدیریت رایگان کمپین شما

ما برای مدیریت کمپین تبلیغ ادوردز شما ، هیچ هزینه اضافی نخواهیم گرفت و این یکی دیگر از مزیت های همکاری با آپادانا است.


تضمین تعداد کلیک

ما تعداد کلیک شما رو تضمین میکنیم ، با کمترین هزینه در کمپین های کلیک تضمینی ما شرکت کن و با خیال آسوده فقط از نتایج لذت ببر.


فعال سازی در کمتر از ۱ ساعت

در سریع ترین زمان ، کمپین شما رو راه اندازی میکنیم و سایت شما رو در صفحه اول گوگل میاریم

برای موفق شدن در شغلت ، نیاز نداری که همه چیز رو بلد باشی فقط کافیه که هوش مالی داشته باشی تا بتونی با کمترین بودجه ، بیشترین سود رو ببری .

همین الان میتونی ۱۰ دقیقه مشاوره رایگان با متخصصان آپادانا داشته باشی تا کسب وکارت رو تحلیل کنن و تجربیاتشون رو در کار خودت پیاده کنی حتی اگه از خدمات ما استفاده نکنی، باز هم مهمان ویژه ما هستی 🙂

مشاوره رایگان

مشاهده نمونه کارها
شارژ گوگل ads