شماره ثبت :531911
در حال جابجایی
09122031998
09122031998
info@apadanaweb.com
info@apweb.ir

تبلیغات در گوگل و افزایش بازدید از نام برند شما

تبلیغات در گوگل و افزایش بازدید از نام برند شما

تبلیغات گوگل باعث می شود که اسم وب سایت شما در میان سایت های برتر کسب و کارتان جلوه گر شود. این دیده شدن در صفحه نخست نتایج موتور جستجوی گوگل نام سایت شما را در ذهن کاربران گوگل ثبت می کند. این ثبت شدن باعث می شود در دفعات بعد، در جستجو هایشان از نام برند شما استفاده کنند. این موارد سیگنال هایی از معتبر بودن وبسایتتان برای گوگل ارسال می کند.

تبلیغات در گوگل و اشتراک گذاری بیشتر لینک ها

حقیقت این است که با تبلیغات در گوگل بازدید سایت شما برای مدتی چند برابر می شود و این یعنی میزان اشتراک گذاری لینک های شما در شبکه های اجتماعی نیز بیشتر خواهد شد. در نتیجه لینک وب سایت شما در دیدرس افراد زیادی قرار می گیرد و این به معروف شدن سایتتان کمک خواهد کرد.

تبلیغات گوگل و یافتن کلمات کلیدی بهتر

وقتی که می خواهید تبلیغ کنید، گوگل ابزاری در خدمتتان می گارد که نام آن Google Keyword Planner است. شما با استفاده از این ابزار می توانید کلمات کلیدی مرتبط با کلمه کلیدی اصلی سایتتان را پیدا کنید. کلماتی که این ابزار در اختیار شما قرار می دهد، کلمات کلیدی هستند که کاربران آن ها را جستجو می کنند و با کلمه کلیدی اصلی سایتتان مرتبط هستند. شما با استفاده از این ابزار قادر خواهید بود برای تبلیغات در گوگل بهترین کلیدواژه را بیابید، همچنین فرصتی در اختیارتان می گذارد که با یک برنامه ریزی حساب شده بتوانید در آینده از آن کلمات کلیدی استفاده کنید و حتی صفحاتی جداگانه برایشان باز کنید. این کلمات کلیدی به طور معمول رقابت کمتری نسبت به کلمه کلیدی اصلی خواهند داشت.

وقتی سخن از تبلیغات در گوگل به میان می ‌آید، اولین هدفی که به این واسطه به ذهن خطور می کند فروش محصولات و خدمات است. حدود ۹۰ درصد مردم از موتور جستجوگر گوگل برای پیدا کردن محصول یا خدمات مورد نیاز خود استفاده می کنند درنتیجه هدف خرید در پشت جستجوی کاربران در گوگل، معمولا بیشتر از سایر سایت های نمایش اگهی بر اساس PPC ( پرداخت به ازای کلیک) است و هدف شما به عنوان یکی از دارندگان کالا و خدمات، این است که با فروش حداکثری بیشترین بهره را از این موضوع ببرید.

با این حال، تنها دلیل استفاده از تبلیغات در گوگل، فروش کالا یا خدمات نیست. سرمایه گذاران و شرکت های بسیاری بوده و هستند که از گوگل ادوردزبه منظور افزایش آگاهی از برند(Brand Awareness) خود و شناساندن آن به کاربران بهره می برند.

آشنا بودن کاربران با نام برند شما که در نتیجه برند سازی حاصل میشود، باعث می شود در آینده رغبت بیشتری به خرید از شما داشته باشند یا حتی ممکن است برند شما را به دیگران توصیه کنند.

افزایش آگاهی از برند یا برند سازی برای بسیاری از سرمایه گذاران و شرکت ها کاری دشوار است  و این موضوع وقتی سخت تر می شود که بخواهید این آگاهی را در بین مخاطبان خاصی ایجاد کنید. اینجاست که گوگل ادوردز به کمک شما خواهد آمد، البته این موارد  باید توسط افراد متخصص صورت بگیرد تا نتیجه ای مثبت واقع شود در غیر این صورت، شما با سپردن این کار به افراد بدون تجربه هزینه گزافی را از دست خواهید داد.

حال این سوال پیش می آید که چطور می توان با  استفاده از تبلیغ در گوگل میزان آگاهی کاربران از برند خود را افزایش داد؟

تبلیغات در گوگل به شما کمک می کند تا برند خود را در معرض نگاه گروهی خاص از کاربرانی قرار بدهید که مورد نظر شما است. استفاده از تبلیغات در گوگل در راستای افزایش آگاهی از برند از طریق شبکه های نمایش و جستجوی گوگل ادوردز میسر می شود .

  • گوگل ادوردز به شما اجازه میدهد تا کاربرانی با علایق خاص را هدف قرار بدهید.
  • شما می‌توانید کالاها و خدماتتان را با آگهی‌های تبلیغاتی متنی یا تصویری، در سایتهای متنوعی در اینترنت تبلیغ کنید. از آنجا که میتوانید از عکسها در تبلیغات بنری خود استفاده کنید، به نمایش دراوردن هر چه واضحتر شخصیت برند شما آسانتر میشود.

 

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده نمونه کارها
شارژ گوگل ads