ثبت نام کلاس های آموزشی

شروع کلاس های آموزشی

کلاس آموزشی
نوشته شده توسط info@apadanaweb.com

با نام و یاری خداوند متعال شروع  کلاس های آموزشی  را به اطلاع میرسانیم . در راستای یکی از اهداف بنیادین   مبنی بر توسعه و اشاعه دانش طراحی وب در کشور عزیز مان جهت دوره پائیزه ،  اقدام بر گزاری  دوره کلاس های آموزشی خود برای تمامی سطوح ،  در تهران  نموده است .

در پی استقبال علاقمندان از کلاس های آموزش طراحی قالب و بازخوردهای زیادی که از طرف بازدیدکنندگان در ۳ دوره برگزاری کلاس های آموزشی  قبلی دریافت نمودیم،

کلاس های آموزش جوملا:

جوملا یک سیستم مدیریت محتوا است که به دلیل سادگی و کاربرد بالا دارای مقبولیت همگانی شده است . در تعریف از مقبولیت همگانی این سیستم همین بس که بسیاری از نهاد های دولتی ، بانک ها و … جهت راه اندازی وب سایت خود از این سیستم بهره میبرند. کلاس های آموزشی جوملا جومینا ،با هدف آموزش علاقمندان به طراحی وب جهت تحویل طراحان وب سایت های جوملایی تشکیل شده است لذا بر همین اساس سرفصل های این دوره ها با نگرش عملی تدوین گشته است و سعی شده تا از مباحث تئوریک در حد نیاز استفاده گردد . در این دوره در علاوه بر آنکه جوملا را فراخواهید گرفت نحوه طراحی وب سایت توسط مدیریت محتوا جوملا را نیز خواهید آموخت از دید ما آموزش جوملا تنها در راهبری یک سایت طراحی شده توسط خلاصه نمیگردد بلکه کاربر باید بتواند جدا از راهبری سایت خود اقدام به طراحی سایت نماید . شرکت کنندگان در این سری از کلاس ها قادر خواهند بود تا پس از پایان دوره وب سایت های حرفه ای طراحی نمایند. و وارد بازار طراحی وب سایت گردند .

الف : آموزش جوملا (مقدماتی، متوسطه)
در این دوره شما با مبانی پایه ای جوملا آشنا خواهید شد و سپس رفته رفته کلاس آموزشی تمامی نیاز های شما را جهت ایجاد و طراحی یک وب سایت بر اساس جوملا را پوشش خواهد . در پایان دوره ،در کلاس پروژه عملی تعریف خواهد شد و استاد  به روند انجام پروژه توسط خود شما نظارت خواهد نمود.

joomlalearning

مدت زمان کلاس : 470 دقیقه معادل حدودا 8 ساعت
نحوه برگزاری کلاس : 2 روز ، هر جلسه 4 ساعت
مبلغ کلاس : 120 هزار تومان
حداکثر ظرفیت هر کلاس ۶ نفر

ب : آموزش جوملا (پیشرفته)
این دوره از کلاس ها برای کسانی طراحی شده است دوره مقدماتی را گذرانده و یا کسانی که نیازی به شرکت در کلاس های آموزشی دوره مقدماتی و متوسطه  ندارند اما هنوز از مباحث حرفه ای جوملا اطلاعات کافی ندارند . سر فصل های آموزشی این دوره به نحوی طراحی شده است تا بتواند جوابگوی نیاز های یک طراح حرفه ای باشد در پایان دوره شرکت کنندگان به تمامی مباحثی که قالبا در سایت ها و انجمن های پشتیبانی اموزش داده نمیشود ،مسلط خواهند بود.
شرکت در این دوره را تنها به کسانی توصیه میکنیم که طراحی وب سایت از طریق جوملا حرفه آنان است و قصد دارند مهارت های خود را در همین راستا توسعه دهند .
مباحثی همچون فارسی قالب ها ، برداشتن کپی رایت جوملا ، امنیت  و ….. تنها به این دلیل در این دوره گنجانده شده است که شرکت کننده در پایان دوره از تمامی مباحث آموزشی جوملا بی نیاز باشد .
در صورتی که متقاضیان شرکت در این دوره در دوره مقدماتی و متوسطه شرکت نکرده باشند قبل از شروع کلاس از آنان امتحان به عمل خواهد آمد و تنها در صورت قبولی در امتحان ورودی به این دوره امکان استفاده از این کلاس را خواهند داشت.
لازم به ذکر است به جهت راحتی شرکت کنندگان در دوره آموزشی مقدماتی و متوسطه جوملا برای حفظ پیوستگی مطالب ،این دوره بلافاصله پس از دوره مقدماتی و متوسطه برگذار خواهد شد.
( بسیاری از موارد به جهت عدم ایجاد حساسیت در فهرست سرفصل ها گنجانده نشده است)

advancejoomlalearn

مدت زمان کلاس : 460 دقیقه معادل حدودا 8 ساعت
نحوه برگزاری کلاس : 2 روز ، هر جلسه 4 ساعت
مبلغ کلاس : 160 هزار تومان
حداکثر ظرفیت هر کلاس ۶ نفر

آموزش SEO بر مینای جوملا

این دوره آموزشی در حقیقت بنا به درخواست دانشجویان دوره سوم  به  سرفصل های آموزشی اضافه شده است. در این دوره علاوه بر تشریح و توضیح ساختار و الگریتم نحوه ثبت  سایت در موتورهای جستجو نحوه اجرای تغییرات مهم جهت همخوانی هرچه بیشتر سایت با موتورهای جستو در یک سایت جوملایی تدریس میکردد . همچنین 2 نرم افزار مرتبط ارزشمند جهت راحتی کار شرکت کنندگان در کلاس ارائه میشود

seo2

مدت زمان کلاس : حدودا 8 ساعت
نحوه برگزاری کلاس : 2 روز در هفته ، هر جلسه 4 ساعت
مبلغ کلاس : 100 هزار تومان
حداکثر ظرفیت هر کلاس ۶ نفر

 

 

ثبت نام کنید

درباره نویسنده

info@apadanaweb.com

نظر خود را ثبت کنید