طراحی سایت

درباره ما

اینجانب یلمان پوروطن در سال ۱۳۸۲ شروع به فعالیت در زمینه طراحی سایت کردم، از همان ابتدا  تلاش خود را برایطراحی وب سایت هایی متناسب با نیازکاربران آغاز کردم، استعداد و خلاقیت باعث گردید تا هدف خود را در این زمینه با جدیت دنبال کنم که این امر باعث موفقیت های زیادی گردید، طی سال های اخیرتونستم با شناسایی و جذب نیروهای با استعداد در زمینه های مختلف توانسته دپارتمان هایی را در این زمینه ایجاد نماید تا پاسخگوی نیازهای مشتریان در امر تبلیغات، نرم افزارهای کاربردی ، طراحی سایت ، سئوو غیره باشد.

من همه استعدادها و قابلیت های خود را به کار می گیرم تا مشتریان  با احساس بهتر و اعتماد به نفس بیشتر به کسب و کار خود بپردازند. همین امر باعث راحتی خیال و آرامش شما در طول پروژه خواهد شد. شما فقط نظاره گر پیشرفت خوب پروژه خواهید شد، حتی پس از اتمام پروژه نگران پشتیبانی نخواهید شد زیرا کارشناسان ما همواره در دسترس خواهند بود.

طراحی سایت و سئو همواره علاقمند به کار کردن با شرکت هایی می باشد که اهداف بزرگی داشتند و در تحقق اهداف خود به دنبال تبلیغات و راهکارهای متفاوت و خاص می باشند، تا با این روش ها و تفاوت ها سریعتر به اهداف بزرگ خود نزدیکتر شوند.

آیا تا بحال به این فکر کرده ایم چه مدت زمان نیاز است تا به اهداف خود برسیم؟ ۲ الی ۵ سال یا بیشتر؟

هر زمان باشد ما می توانیم با برنامه ریزی و راهکارهای سودمند و مختلف این زمان را کاهش دهیم و شما را به اهداف و موفقیت هایتان نزدیکتر نماییم. حال اگر شما زمان و سرمایه تان را برای رسیدن به اهداف خود بطور صحیح اجرا نکنید سرمایه گذاری شما شکست خورده و شما متحمل خسارت هایی خواهید شد.

توانایی در حل مسائل از خصوصیات ذاتی انسان است

ما با استفاده از آمیختن عقل، منطق، تخیل و همچنین با در اختیار داشتن جدیدترین تکنولوژی ها و کارشناسان مجرب به دنبال راه حل های خلاقانه برای مشتریان خود هستیم. تفکر استراتژیک، توجه اختصاصی به یکایک مشتریان، قیمت های مناسب و قابل رقابت ، نتایج صحیح و به موقع و پروژه های متفاوت از ویژگی های برجسته طراحی سایت و سئو می باشد. هم اکنون با عنایت خداوند و تلاش بی وقفه و با تجربه طولانی و مهارت بالایی که  و با مجموعه وسیعی از مهارت ها توانسته ام به موفقیت دست یابم. پس با من تماس بگیرید ، من نیازهای شما را گوش می دهیم و در مقابل نیازهایتان راهکارهایی را پیش رویتان قرار می دهم که می تواند چشم انداز تازه ای را برایتان به ارمغان بیاورد